Kontakt
Serwis Konsumenta
S7_semelle_3D_femme CYMK

Prasowacz parowy

Prasowanie parowe to najskuteczniejszy sposób walki z zagnieceniami tkanin. Oferowany przez Laurastar prasowacz parowy to nowoczesne urządzenie, rewolucjonizujące czynność prasowania. Wytwarzana pod stałym ciśnieniem 3,5 Bara para wodna błyskawicznie rozprostowuje włókna tkanin i wygładza powierzchnię prasowanych ubrań. Stopa żelazka jest niezwykle lekka i poręczna – ponieważ w odróżnieniu od tradycyjnego żelazka, nie posiada zbiornika na wodę. Pojemny zbiornik na wodę znajduje się w bazie prasowacza parowego, połączonego ze stopą żelazka specjalnym przewodem parowym. Takie rozwiązanie konstrukcyjne sprawia, że nie musimy dźwigać wody potrzebnej do wytwarzania pary przy każdym ruchu żelazka, dzięki czemu możemy prasować w pionie oraz nie odczuwamy zmęczenia dłoni.

Prasowacz parowyOgromną zaletą prasowacza parowego Laurastar, jest delikatność, z jaką obchodzi się z tkaninami. Prasowanie odbywa się za pomocą pary, nie zaś temperatury i nacisku żelazka. Mamy więc pewność, że delikatne tkaniny nie zostaną uszkodzone podczas prasowania. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość prasowania w pionie – zarówno ubrań wiszących na wieszakach, jak i tkanin wiszących, takich jak zasłony i kotary. Wystarczy uderzenie delikatnej, suchej pary, by włókna tkaniny rozprostowały się i powróciły do prawidłowego ułożenia. Prasowanie parowe dobrze wpływa również na pościel, w której gromadzą się zwykle bakterie i roztocza. Wysoka temperatura pary usuwa je i pozostawia pościel świeżą, gładką oraz bezpieczną dla alergików.

Kolejnym atutem prasowacza parowego, jest możliwość prasowania ubrań z jednej strony, bądź nawet kilku warstw tkaniny naraz. Szybkość i dokładność prasowania nigdy nie były jeszcze tak łatwe i dostępne na wyciągnięcie ręki.

Zobacz Także

Najlepsze żelazka
Prasowanie parowe
Żelazko na parę i jego zalety
Prasowanie koszuli znacznie łatwiejsze niż sobie wyobrażałeś
Co to jest generator pary
Jakie żelazko wybrać kiedy mamy dużo prasowania?
Stacja parowa
Żelazko parowe