Kontakt
Serwis Konsumenta
Prasowanie koszuli

Prasowanie koszuli znacznie łatwiejsze niż sobie wyobrażałeś

Prasowanie to bardzo nielubiana czynność, dla wielu osób to jeden z najgorszych obowiązków domowych. Chyba najwięcej trudu i problemu wśród prasowanej garderoby sprawia koszula. Zatem jak w prosty i szybki sposób idealnie wyprasować koszulę, tak by zawsze wyglądać schludnie i elegancko. To czy dobrze wyprasujemy koszulę zależy głównie od sprzętu jakim dysponujemy. Nowoczesne żelazka wyposażone są w systemy parowe, które pozwalają na skuteczne, szybkie i co ważne łatwe prasowanie ubrań. Prasowanie koszuli zaczynamy od kołnierzyka, karczka oraz mankietów. W następnej kolejności prasujemy rękawy, korzystając z jednej z metod jakie daje prasowanie parą. W kolejnym etapie prasujemy przód koszuli oraz listwę z guzikami. Na końcu zabieramy się za prasowanie tylnej części koszuli. W teorii wydaje się być to dość prosty sposób, dziś dzięki Laurastar prosty jest również w praktyce.

Czy możliwe jest wyprasowanie koszuli w 2 minuty?

Oczywiście tak! Jest to możliwe, dzięki nowoczesnym zaawansowanym generatorom pary Laurastar, dzięki którym wyprasujesz swoją ulubioną koszulę w parę chwil. Korzystając z technologii prasowania parą, aktywnej deski oraz nakładki teflonowej na stopę żelazka każda koszula będzie wyglądać świeżo i elegancko po zaledwie kilku ruchach żelazkiem. Z Laurastar już nie musisz martwić się o to, że zmarnowałeś mnóstwo czasu, a Twoja koszula nadal jest pognieciona. Oszczędzisz czas i zobaczysz niesamowite efekty.

Jak prasować koszule żelazkiem Laurastar?

To proste! Systemy Laurastar wyposażone są w automatyczną rączkę, dzięki czemu wystarczy skierować żelazko w stronę zagniecenia, a para wodna zacznie uwalniać się w idealnych proporcjach dokładnie tam gdzie tego potrzeba. Przesuwając żelazko w tył, osuszamy gorącą stopą żelazka wyprasowany wcześniej materiał. Wypukła część stopy odpowiednio naciąga tkaninę i przygotowuje ją do prasowania. Aktywna deska pozwoli ułożyć materiał zawsze tak jak tego oczekujesz, dzięki czemu nigdy nie będziesz gniótł wyprasowanych wcześniej fragmentów koszuli. Taki sposób prasowania jest niezmiernie łatwy, Laurastar pomaga nam zaoszczędzić czas i uzyskać spektakularne efekty prasowania. Zobacz na naszych filmach instruktażowych jak prawidłowo prasować koszulę.

prasowalnica

Zobacz Także

Najlepsze żelazka
Prasowanie parowe
Prasowacz parowy
Żelazko na parę i jego zalety
Co to jest generator pary
Jakie żelazko wybrać kiedy mamy dużo prasowania?
Stacja parowa
Żelazko parowe