Kontakt
Serwis Konsumenta
S7_softpressing_dessous_lav

Żelazko na parę i jego zalety

Stan naszych ubrań bezdyskusyjnie jest jednym z elementów na podstawie, których jesteśmy oceniani. Czyste i starannie wyprasowane rzeczy sprawiają, że wyglądamy świeżo i elegancko, co jest szczególnie istotne w sytuacjach oficjalnych. Utrzymywanie ubrań wolnych od zagnieceń jest zajęciem pracochłonnym, ale ciągle pozostaje koniecznym aspektem naszego życia. Aby ograniczyć czas spędzony przy prasowaniu musimy znacznie zwiększyć jego wydajność, a do tego konieczny jest odpowiedni sprzęt. Urządzeniem, które zapewni skuteczność i łatwość prasowania jest dobre żelazko parowe, potocznie znane jako żelazko na parę.

Aby zapewnić Państwu komfort prasowania, oferujemy najnowsze, profesjonalne żelazko parowe (żelazko na parę) Laurastar. Nasze urządzenia posiadają szereg właściwości i przemyślanych funkcji, które uczynią Twoje prasowanie przyjemnością. Podstawą działania dobrego żelazka parowego są właściwości pary wodnej. Pod wpływem delikatnej a za razem silnej pary, włókna tkanin ulegają rozluźnieniu i rozprostowaniu, a następnie, po wystygnięciu, zachowują swój nowy kształt. Para przenika w głąb tkanin, pozwalając na skuteczne prasowanie niezależnie od grubości materiału. Nasze żelazka posiadają profesjonalny system dystrybucji pary. Jest ona uwalniana w krótkich, regularnych porcjach. Pulsacyjny sposób wydobywania się pary zwiększa skuteczność naszego żelazka parowego, pozwalając na szybkie prasowanie nawet trudnych do wygładzenia materiałów. Dodatkowo, żelazka parowe Laurastar posiadają intuicyjny system uwalniania pary. Podczas każdego ruchu żelazka do przodu para zostaje automatycznie dozowana, co pozwala na łatwe kontrolowanie procesu prasowania. Para generowana przez nasze żelazko jest delikatna, złożona z drobnych kropelek, lecz dzięki stałemu ciśnieniu 3,5 Bara posiada optymalną siłę, by skutecznie prasować każdy rodzaj materiału. Zewnętrzny zdejmowany zbiornik na wodę pozwala na długie prasowanie oraz uzupełnianie wody w trakcie pracy. Warto również pamiętać, że para wodna posiada właściwości odświeżające i dezynfekujące. Poprzez stosowanie naszego żelazka parowego, Państwa ubrania zachowają świeżość i doskonały wygląd na dłużej.

 Kolejną zaletą żelazek parowych Laurastar jest nowatorska, opatentowana stopa żelazka 3D. W przeciwieństwie do większości żelazek dostępnych na rynku, nasze żelazka parowe posiadają unikatową, trójwymiarową stopę. Para wodna jest rozpraszana równomiernie po całej jej powierzchni, co zapewnia perfekcyjne prasowanie już przy pierwszym ruchu. Jej wypukły kształt pozwala napinać materiał, zwiększając skuteczność prasowania. Kształt stopy wspomaga dodatkowo prasowanie w pozycji pionowej. Stopa żelazka może być osłonięta specjalną teflonową stopką, która pozwala lepiej chronić delikatne tkaniny podczas prasowania.

Nasze żelazka zostały zaprojektowane tak, by jak najbardziej ułatwić Państwu prasowanie. Ponieważ żelazko nie zawiera w sobie wody jest lekkie. Dzięki temu prasowanie nie męczy i nie nadwyręża naszych dłoni tak szybko, jak dzieje się to w przypadku tradycyjnych urządzeń. Nasze żelazka parowe rozgrzewają się bardzo szybko, przez co do użycia gotowe są już w trzy minuty. Jednocześnie dla Państwa wygody zostały wyposażone w system automatycznego strażaka, dzięki czemu nie trzeba się już więcej zastanawiać czy na pewno żelazko zostało wyłączone. Dodatkowo, żelazka parowe Laurastar oferują wiele udogodnień i funkcji, które znacznie ułatwią domowe prasowanie.

Dobre żelazko parowe może znacząco przyspieszyć prasowanie. Para wodna znacząco zwiększa skuteczność i wydajność żelazka, sprawiając, że nawet trudne zagniecenia mogą być szybko usunięte. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, opatentowanych technologii żelazka na parę Laurastar, zapewnią Państwu profesjonalną jakość prasowania w zaciszu swojego domu dostępną na wyciągnięcie ręki

Zobacz Także

Najlepsze żelazka
Prasowanie parowe
Prasowacz parowy
Prasowanie koszuli znacznie łatwiejsze niż sobie wyobrażałeś
Co to jest generator pary
Jakie żelazko wybrać kiedy mamy dużo prasowania?
Stacja parowa
Żelazko parowe